Тренінг центр

Про нас

Про Тренінг Центр

Місія

Проведення якісного, зрозумілого та практичного навчання, яке допомагає розкрити внутрішній потенціал кожного слухача та реалізувати його у бізнесі

Якщо Ви бажаєте зробити прорив у кар’єрі та бізнесі, підвищити кваліфікацію, пройти курси для власників, бухгалтерів або директорів, отримати престижний диплом європейських бізнес-освітніх інститутів – IFA, ISMM, CAP / CIPA, EBC * L, тоді ми будемо раді допомогти Вам у цьому.

Напевно Вам знайома ситуація: не перший рік працюю бухгалтером (директором, фінансовим менеджером і т.д.), а необхідних знань все одно часто не вистачає, постійні проколи, нестача часу, інформаційна перевантаженість, хаос у голові …
Чи не стурбовані Ви тим, що постійні зміни законодавства, поява нових інструкцій, правил, підходів до вирішення, здавалося б, звичних, відпрацьованих завдань неодноразово відсувають мрію про зміну роботи, кар’єрне підвищення, більш високий заробіток або доход від бізнесу?
Зізнайтеся, скільки разів Ви переконували себе зробити конкретні дії і, врешті-решт, змінити ситуацію на краще – змінити роботу, підвищити кваліфікацію, оптимізувати витрати підприємства, збільшити доходи від продажів?

Але як? Коли? А як же криза?

 • Чому багато хто з Ваших колег, колишніх співробітників або просто знайомих вже давно отримали бажану роботу, підвищення, задоволення своїх матеріальних і інших потреб?
 • Як конкуренти по бізнесу зуміли зберегти, а то і збільшити темпи зростання свого бізнесу?
 • В голові більше питань, ніж відповідей?
 • Повірте – і не тільки у Вас.
  Дочитайте цю сторінку до кінця і Ви дізнаєтеся, що робити для того щоб Ваші перспективи стали реальністю!
  Самообман і бездіяльність – не для нас!

  Багато людей думають, що достатньо:
  отримати офіційну освіту в державному вузі

  як-небудь працевлаштуватися на роботу або почати якусь діяльність з гордою назвою «свій бізнес»

  максимально швидко увійти до числа наближених до керівництва або завести корисні знайомства в сфері своєї бізнес-діяльності

  придумати (позичити, запровадити) який-небудь особливий спосіб або технологію, що дозволяє отримувати прибуток автоматично з моменту його запуску

  … І дуже скоро прорив у кар’єрі чи бізнесі відбудеться сам по собі

  Таких людей багато, але зараз ми не будемо про них говорити. Я впевнений, що до цього часу Ви вже встигли переконатися у тому, що тільки Ваші знання, досвід і навички цікавлять Ваших роботодавців або партнерів по бізнесу – як діючих, так і потенційних. Якщо Ви перебуваєте на нашому сайті, це означає, що Ви вже розумієте, що тільки якісні та актуальні знання є запорукою Вашого успіху в кар’єрі та бізнесі. Адже ми всі вже давно живемо в інформаційному світі! Хто володіє інформацією – той … ну якщо і не володіє світом, то вже точно має сильну конкурентну перевагу, не важливо – в роботі, бізнесі, або особистих справах.

  Чому люди обирають наші тренінги і курси?

  Протягом останніх 10 років наші співробітники успішно закінчили, а потім почали викладати самі десятки різних тренінгів, навчальних семінарів, курсів для бухгалтерів, бізнес-тренінгів для директорів, фінансових менеджерів і підприємців.  Повірте, після закінчення навчання – буквально кожне нове знання, прийом або техніка отримували і продовжують отримувати своє практичне втілення в роботі і бізнесі, дозволяють створити цілісне уявлення про фінансові механізми підприємства, збільшити прибуток, автоматизувати бізнес-процеси, знаходити нових клієнтів, оптимізувати витрати.

  Сотні людей – бухгалтерів, керівників, підприємців, тобто фактично Ваших колег  щороку користуються чудовою нагодою і проходять різноманітні тренінги та курси в сфері бухгалтерського обліку та ведення бізнесу. Результат – практичні знання, підвищення кваліфікації, нові перспективи в бізнесі, нова робота і, звичайно ж, престижні сертифікати, дипломи фінансових інститутів Європи! Ці люди вже зробили крок назустріч кращим змінам у своїй кар’єрі, бізнесі – а значить і у житті. Ми пропонуємо і Вам вирішити для себе проблему актуальності своїх професійних знань і навичок, отримати відмінну практичну базу для реалізації нових планів в діловій сфері!

  Тренінгові програми від компанії «Тренінг Центр» побудовані таким чином, щоб Ви за оптимальні терміни  не тільки отримали великий об’єм корисної інформації але і могли засвоїти її – це максимально практичні тренінги, у яких моделюються реальні ситуації. Ми використовуємо лише сучасні вправи для тренінгів та тренінгові технології.

  Ми найбільша в Україні тренінгова компанія, яка має право на проведення різних тренінгів та курсів, які сертифікуються міжнародними дипломами в рамках співпраці з “Бізнес Едюкейшн Солушинс” . У нас ви можете отримати можливість пройти стажування в США.
  У нас понад 22 роки практичного досвіду у сфері консалтингу, аудиту та аутсорсингу бухгалтерських послуг. За останні п’ять років нами проведено понад 2500 тисячі годин тренінгів у сфері бізнесу , бухгалтерського обліку та аудиту. Наші тренери –  відомі  практикуючі податкові консультанти, викладачі найкращих вищих навчальних закладів України та практикучі бізнес-тренери -власники реальних компаній.

  Тому не зволікайте, приходьте до нас і втілюйте Ваші мрії!

  Бажаємо Вам успіху!